| Részletes adatok | |
|---|---|
| gyártószámhoz: | F-560201.XX |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Első rovátka távolsága: | 9,9 mm |
| Szélesség: | 38,2 mm |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 55,0/17,0 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 38 mm |
| Külső átmérő: | 60 mm |
| Fogszám: | 33 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | GAT4955B |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Külső átmérő: | 59 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 38 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | Clas : OM3789 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | 1. generátorhoz |
| Gyártó korlátozás: | Denso |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| generátor szám: | 104210-1060 |
| gyártószámhoz: | F-580053.XX |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Első rovátka távolsága: | 9,2 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 38 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Szélesség: | 38,2 mm |
| Első rovátka távolsága: | 9,8 mm |
| gyártószámhoz: | F-560201.XX |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 38 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 85 Nm |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedéllel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| átmérő: | 54 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Szélesség: | 38,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| átmérő: | 55 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Szélesség: | 38,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 38,2 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 85 Nm |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedéllel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 373222F000 |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 59 mm |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | LR028116 |
| Belső átmérő: | 17,1 mm |
| Külső átmérő: | 58,8 mm |
| Rovátkák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| gyártószámhoz: | F-560201.XX |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Első rovátka távolsága: | 9,86 mm |
| Szélesség: | 38,2 mm |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 55,0/17,0 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| gyártószámhoz: | F-580053.XX |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Első rovátka távolsága: | 9,2 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 373222F000 |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 59 mm |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | LR028116 |
| Belső átmérő: | 17,1 mm |
| Külső átmérő: | 58,8 mm |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 59 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| gyártószámhoz: | F-560201.XX |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 59 mm |
| Szélesség: | 38,50 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| gyártószámhoz: | F-580053.XX |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| gyártószámhoz: | F-580053.XX |
| Szélesség: | 38,1 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 59 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 38,2 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 55 mm |
| Meghúzási nyomaték: | 85 Nm |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedéllel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 59 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| gyártószámhoz: | F-560201.XX |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 59 mm |
| Szélesség: | 38,50 mm |
| Belső átmérő: | 17 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| gyártószámhoz: | F-580053.XX |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| gyártószámhoz: | F-560201.XX |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Első rovátka távolsága: | 9,9 mm |
| Szélesség: | 38,2 mm |
| átmérő 1/ átmérő 2: | 55,0/17,0 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 59 mm |
| Szélesség: | 38,1 mm |
| Menetméret: | M14 |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Első rovátka távolsága: | 9,1 mm |
| Furatátmérő: | 17 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Tömeg: | 0,5 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő 1/ átmérő 2: | 55,0/17,0 mm |
| Szélesség: | 38,2 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Rovátkák száma: | 6 |
| gyártószámhoz: | F-560201.XX |
| Első rovátka távolsága: | 9,9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | 1. generátorhoz |
| Gyártó korlátozás: | Denso |
| Generátor-töltőáram: | 150 A |
| generátor szám: | 104210-1060 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | a szereléshez speciális szerszám szükséges |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| gyártószámhoz: | F-580053.XX |
| Első rovátka távolsága: | 9,2 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 54 mm |
| Szélesség: | 38,2 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Belső átmérő: | 17 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 55 mm |
| Szélesség: | 38,2 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Belső átmérő: | 17 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 38,1 mm |
| Tömeg: | 0,5 kg |
| Furatátmérő: | 17 mm |
| Menetméret: | M14 |
| Külső átmérő: | 59 mm |
| Forgásirány: | óramutató járásával megegyező forgásirány |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Első rovátka távolsága: | 9,1 mm |




