
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 88,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,2 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 87,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,1 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 87,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,1 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,2 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 88,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,2 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Hossz: | 87,8 mm |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 38 g |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 87,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,1 mm |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 87,8 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 87,8 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szeleptányér-átmérő: | 29,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Hossz: | 88,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 87,8 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 88,4 mm |
| Anyag: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 87,8 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 38 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 88,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 87,8 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 29,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |




