| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 115,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel-nióbium acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 115 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,47 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 115,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,47 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Csavartávolság a szár végétől: | 5,9 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 115,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,47 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,35 mm |
| Szelepszárátmérő: | 4,92 mm |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 32 g |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,47 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8,0 mm |
| Hossz: | 115,1 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Felület: | krómozott |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Nettó súly: | 82 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 115,1 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | bimetál |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,3 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | bimetál |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 115,1 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,47 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csavartávolság a szár végétől: | 5,9 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 115 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 115 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,4 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 115,1 mm |
| Felület: | krómozott |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,47 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 82 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kipufogógáz oldali |
| Hossz: | 115 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 115,1 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel-nióbium acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szeleptányér-átmérő: | 25,8 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Hossz: | 114,4 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,4 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 26 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,99 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,4 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 4,99 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 115 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,50 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 114,4 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,35 mm |
| Szelepszárátmérő: | 4,92 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 32 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 115,10 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 34,50 mm |
| Szelepszárátmérő: | 8,00 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 114,4 mm |
| Verzió: | 21-4N |
| Szeleptányér-átmérő: | 24,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |




