| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | S |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Felület: | nitrátozott |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Nettó súly: | 40 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 1 |
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/gáz (Bifuel) |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | S |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104,7 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | S |
| Hossz: | 104,6 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104,6 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 104,6 mm |
| Felület: | nitrátozott |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 40 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | S |
| Hossz: | 104,6 mm |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/gáz (Bifuel) |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 104,5 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nitritelt szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,00 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,48 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104,7 mm |
| Verzió: | 21-4N |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |







