| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Felület: | nitrátozott |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Nettó súly: | 40 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 1 |
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 28 mm |
| Belső átmérő: | 5,5 mm |
| Hossz: | 104,7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104,6 mm |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Felület: | nitrátozott |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 104,6 mm |
| Felület: | nitrátozott |
| Szeleptányér-átmérő: | 28,0 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 40 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 104,6 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 28 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |




