| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 113,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 116,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 116,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 113,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 116,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 113,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Csatlakozás technika: | I |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Hossz: | 116,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | Keményített szelepszár |
| Hossz: | 113,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kipufogógáz oldali |
| Hossz: | 116,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,4 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Hossz: | 113,1 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,0 mm |
| Hossz: | 113,2 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Felület: | krómozott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Rovátkák száma: | 3 |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 35 g |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 116,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | bimetál |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 113,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | bimetál |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 116,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 113,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 113,2 mm |
| Üzemanyagfajta: | Benzin/gáz (Bifuel) |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozás technika: | I |
| Hossz: | 113,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 113,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 116,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Anyag: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 113,2 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 116,2 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kipufogógáz oldali |
| Hossz: | 116,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,4 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 113,2 mm |
| Anyag: | bimetál |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | krómozott szelepszár |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | stellit bevonatú szelepfészek |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | keményített szelepszárvég |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,50 mm |
| Szelepszárátmérő: | 4,96 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 113,2 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 4,965 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 116,3 mm |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 4,965 mm |
| Szelepülés szög: | 45 ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Hossz: | 113,2 mm |
| Felület: | krómozott |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | páncélozott szelepfészek |
| Szeleptányér-átmérő: | 27,5 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5,0 mm |
| Szelepülés szög: | 45,0 ° |
| Szeleptányér anyaga: | Króm-mangán-nikkel acél |
| Szelepszár anyaga: | króm-szilícium acél |
| Rovátkák száma: | 3 |
| Csomagolási hossz: | 4,2 cm |
| Csomagolási szélesség: | 4,20 cm |
| csomagolási magasság: | 14,00 cm |
| Nettó súly: | 35 g |




