| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200802 |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | levegőztető szelep |
| OE-számhoz: | 06E 906 517 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Gyártási évig: | 200802 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Verzió: | IAM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,14 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Szelep fajta: | levegőztető szelep |
| Anyag: | GFK (üvegszál erősítésű műanyag) |
| Anyag: | Poliamid 6.6 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Szelep fajta: | levegőztető szelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | visszacsapó szelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CCZA |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | visszacsapó szelep |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozó vezetékkel |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Cső nélkül |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 90 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Anyag: | PA 66 GF 30 |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 250 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Tömeg: | 0,147 kg |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Anyag: | PA 66 GF 30 |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 150 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Tömeg: | 0,11 kg |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Anyag: | PA 66 GF 30 |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 250 mm |
| Szélesség: | 170 mm |
| Magasság: | 120 mm |
| Tömeg: | 0,11 kg |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Anyag: | PA 66 GF 30 |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 100 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 250 mm |
| Szélesség: | 130 mm |
| Magasság: | 140 mm |
| Tömeg: | 0,11 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 250 mm |
| Szélesség: | 160 mm |
| Magasság: | 120 mm |
| Tömeg: | 0,159 kg |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feszültség: | 12 V |
| Szelep fajta: | Áramláskorlátozó szelep |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | levegőztető szelep |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csatlakozó vezetékkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tartószíjjal |
| OE-számhoz: | 06J 133 781 CE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Működési mód: | elektromos |
| OE-számhoz: | 06J 133 781 BT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Tömeg: | 0,074 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | levegőztető szelep |
| Nettó súly: | 0,064 kg |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Tömeg: | 0,074 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | levegőztető szelep |
| Nettó súly: | 0,064 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,067 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Szelep fajta: | levegőztető szelep |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,067 kg |
| Működési mód: | elektromos |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | levegőztető szelep |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200802 |
| Szelep fajta: | levegőztető szelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | levegőztető szelep |
| OE-számhoz: | 06E 906 517 A |
| Szélesség: | 75 mm |
| Magasság: | 55 mm |
| Hossz: | 110 mm |
| Garancia: | 3 év garancia |




