| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | SANDEN |
| Működési mód: | elektronikus |
| Hossz: | 88 mm |
| Kompresszor-azonosító: | PXE |
| Kompresszor-azonosító: | PXC |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | ZEXEL |
| Működési mód: | elektronikus |
| Hossz: | 86 mm |
| Kompresszor-azonosító: | DCS-17 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | SANDEN |
| Kompresszor-azonosító: | PXE |
| Kompresszor-azonosító: | PXC |
| Hossz: | 87 mm |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | VISTEON |
| Működési mód: | elektronikus |
| Hossz: | 87 mm |
| Kompresszor-azonosító: | VS-16 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | Sanden |
| Kompresszor-azonosító: | PXE |
| Kompresszor-azonosító: | PXC |
| Hossz: | 87 mm |
| Tömeg: | 0,4 kg |
| Csomagolási hossz: | 12 cm |
| Csomagolási szélesség: | 7 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |




