| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Páros cikkszám: | EFR-MS-001 |
| OE-számhoz: | 1028A022 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Páros cikkszám: | EFR-MS-000 |
| OE-számhoz: | 1028A021 |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200706 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200706 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,19 kg |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201007 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Beépítési oldal: | kimenet |
| Szélesség: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,14 kg |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,19 kg |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 175428 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| OE-számhoz: | 1028A110 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapok száma: | 2 |
| A dugós csatlakozó alakja: | lapos |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Anyag: | Fém |
| Hossz: | 108 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Magasság: | 28,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| OE-számhoz: | 1028A110 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | jobb |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | megtört |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapok száma: | 2 |
| A dugós csatlakozó alakja: | lapos |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Anyag: | Fém |
| Hossz: | 123 mm |
| Szélesség: | 28,5 mm |
| Magasság: | 28,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapok száma: | 2 |
| A dugós csatlakozó alakja: | lapos |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Anyag: | Fém |
| Hossz: | 101 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Magasság: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 01.07.2010 |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Páros cikkszám: | 0899127 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csapok száma: | 2 |
| A dugós csatlakozó alakja: | lapos |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Anyag: | Fém |
| Hossz: | 103 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Páros cikkszám: | A37-0137 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Páros cikkszám: | A37-0136 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| OE-számhoz: | 1028A109 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,14 kg |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 1028A109 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| OE-számhoz: | 1028A110 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| OE-számhoz: | 1028A109 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Páros cikkszám: | 175429 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1028A110 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1028A109 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1028A110 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1028A109 |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 01.07.2010 |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Csatlakozó ház forma: | megtört |
| Páros cikkszám: | 2411024 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumig: | 30.06.2010 |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Páros cikkszám: | 2411026 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumig: | 30.06.2010 |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Páros cikkszám: | 2411025 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 4B12 |
| Gyártási évig: | 201006 |
| OE-számhoz: | 1028A021 |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Feszültség: | 12 V |
| Páros cikkszám: | 7.06117.51.0 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 4B12 |
| Gyártási évig: | 201006 |
| OE-számhoz: | 1028A022 |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Feszültség: | 12 V |
| Páros cikkszám: | 7.06117.50.0 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201006 |
| Páros cikkszám: | 33 10 2898 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201006 |
| Páros cikkszám: | 33 10 2897 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 201206 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| OE-számhoz: | 1028A109 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 201007 |
| Gyártási évig: | 201207 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| OE-számhoz: | 1028A110 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 4B12 |
| Gyártási évig: | 201006 |
| OE-számhoz: | 1028A021 |
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Páros cikkszám: | 7.06117.51.0 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 4B12 |
| Gyártási évig: | 201006 |
| OE-számhoz: | 1028A022 |
| Feszültség: | 12 V |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Páros cikkszám: | 7.06117.50.0 |




