| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Szélesség: | 25,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,37 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Hossz: | 100 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| OE-számhoz: | 06H 109 257 C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H 109 257 C |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 129 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Magasság: | 52 mm |
| Tömeg: | 0,18 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Belső átmérő: | 52 mm |
| Külső átmérő: | 88 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H 109 257 A |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 129 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Magasság: | 52 mm |
| Tömeg: | 0,18 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CCTA |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CCZA |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,17 kg |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Anyag: | Fém |
| Hossz: | 44 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Beépítési oldal: | alul |
| OE-számhoz: | 06H 115 243 M |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CAWB |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| OE-számhoz: | 06H 109 257 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CBFA |
| Motorkód: | CCTA |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Beépítési oldal: | bemenet |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Anyag: | Fém |
| Hossz: | 44 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BPY |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BWA |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Csapok száma: | 2 |
| A dugós csatlakozó alakja: | lapos |
| Aljzat kivitel: | anya |
| Anyag: | Fém |
| Hossz: | 106 mm |
| Szélesség: | 25,5 mm |
| Magasság: | 25,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BPY |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BWA |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BPY |
| OE-számhoz: | 06F109257C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| A következő vázszámig (VIN): | ******3C*6E039240 |
| A következő vázszámig (VIN): | ******3C*6*021584 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BPY |
| OE-számhoz: | 06F109257B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CCZA |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | A vezérlőegységet/szoftvert be kell tanítani/frissíteni kell |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | A vezérlőegységet/szoftvert be kell tanítani/frissíteni kell |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| OE-számhoz: | 06F109257C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Hossz: | 45 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| Hossz: | 30 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Hossz: | 45 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Hossz: | 65 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Magasság: | 65 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,15 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Hossz: | 110 mm |
| Szélesség: | 60 mm |
| Magasság: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,11 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Hossz: | 70 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BPY |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| OE-számhoz: | 06H109257C |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| OE-számhoz: | 06H115243E |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBFA |
| OE-számhoz: | 06H109257A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| OE-számhoz: | 06H 109 259 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H109257A |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H115243M |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H109257C |
| Verzió: | 91582 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H109257A |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H115243M |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H109257C |
| Verzió: | 91582 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| A következő vázszámig (VIN): | ******3C*6E039240 |
| A következő vázszámig (VIN): | ******3C*6*021584 |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CAWB |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| OE-számhoz: | 06H 109 257 A |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| OE-számhoz: | 06H 109 257 C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Beépítési oldal: | alul |
| OE-számhoz: | 06H 115 243 M |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Szelep fajta: | vezérlőszelep |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BPY |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BWA |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Csatlakozó ház forma: | ovális |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | TC0110VFK |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Csatlakozók száma: | 1 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | TC0110K |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Csatlakozók száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BPY |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BWA |
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | alul |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | A vezérlőegységet/szoftvert be kell tanítani/frissíteni kell |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | BPY |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Működési mód: | elektromos-hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H 115 243 E |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 129 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Magasság: | 52 mm |
| Tömeg: | 0,18 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06F 109 257 C |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Hossz: | 129 mm |
| Szélesség: | 72 mm |
| Magasság: | 52 mm |
| Tömeg: | 0,18 kg |




