| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,04 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Új alkatrész | |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 45 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,01 kg |
| Tömítés anyaga: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Anyag: | PA 66-GF 35 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |




