| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BPY |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | BWA |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| OE-számhoz: | 06H 145 710 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 K |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 KX |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 T |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 TX |
| OE-számhoz: | 6J 145 722 B |
| OE-számhoz: | 6J 145 722 BX |
| Blokk elválasztás | |
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-C-700 001 |
| Motorkód: | CCTA |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 K |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 KX |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 T |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 TX |
| OE-számhoz: | 6J 145 722 B |
| OE-számhoz: | 6J 145 722 BX |
| Blokk elválasztás | |
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-C-700 001 |
| Motorkód: | CBFA |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 K |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 KX |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 T |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 TX |
| OE-számhoz: | 6J 145 722 B |
| OE-számhoz: | 6J 145 722 BX |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CCZA |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 K |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 KX |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 T |
| OE-számhoz: | 6J 145 713 TX |
| OE-számhoz: | 6J 145 722 B |
| OE-számhoz: | 6J 145 722 BX |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| OE-számhoz: | 06H 145 710D |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H 145 710 D |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 2324118 |
| Verzió: | OE |
| alternatív termék: | 08920185 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 2324118 |
| Verzió: | OE |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos |
| Szín: | fekete |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Feszültség: | 12 V |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 10900182 |
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 11900182 |
| Feszültség: | 12 V |
| Új alkatrész | |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Mennyiségi egység: | Darab |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 77 mm |
| Szélesség: | 73 mm |
| Magasság: | 62 mm |
| Tömeg: | 0,286 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 80 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Magasság: | 65 mm |
| Tömeg: | 0,28 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 80 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Tömeg: | 0,306 kg |
| Feszültség: | 12 V |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| a tömítőgyűrű színe: | sárga |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| évtől gyártott járművekhez használható: | 201105 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,31 kg |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 2324118 |
| Verzió: | IAM |
| alternatív termék: | 0892121 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 2324118 |
| Verzió: | IAM |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 95814571000 |
| Tömeg: | 291 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csatlakozó ház forma: | D-alakú |
| OE-számhoz: | 06H 145 710C |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 06H 145 710 D |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CCTA |
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-C-700 001 |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CBFA |
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-C-700 001 |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CCZA |
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 06H 145 710 C |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | mágnesszelep |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | BPY |
| Motorkód: | BWA |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H 145 710 C |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06F 145 710 C |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |




