| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Szelep fajta: | átkapcsoló szelep |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | átkapcsoló szelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | átkapcsoló szelep |
| Működési mód: | elektromos |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feszültség: | 12 V |
| Hossz: | 71 mm |
| Szélesség: | 48 mm |
| Magasság: | 44 mm |
| Tömeg: | 0,07 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Csatlakozó ház forma: | négyszögletes |
| Anyag: | PA 66 GF 30 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | átkapcsoló szelep |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Garancia: | 3 év garancia |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 31219138 |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 31219138 |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos |
| Szelep fajta: | átkapcsoló szelep |




