| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Hossz: | 390 mm |
| Szélesség: | 188 mm |
| Magasság: | 29 mm |
| Tömeg: | 0,126 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feszültség: | 12 V |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feszültség: | 12 V |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | átkapcsoló szelep |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Csővel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Hossz: | 70 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Tömeg: | 0,123 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 2010734 |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | S55018741 |
| Működési mód: | elektromos |
| Bal-/jobbkormányos: | bal-/jobbkormányoshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 2010734 |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | S55018741 |
| Működési mód: | elektromos |
| Bal-/jobbkormányos: | bal-/jobbkormányoshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelep fajta: | átkapcsoló szelep |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Csővel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Feszültség: | 12 V |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Beépítési oldal: | Kipufogógáz turbó |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Feszültség: | 12 V |
| OE-számhoz: | 2010734 |
| Működési mód: | elektromos-pneumatikus |




