| Részletes adatok | |
|---|---|
| Mennyiség: | 8 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Tömeg: | 0,06 kg |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szelepszárátmérő: | 35 mm |
| Szelepszár hossz: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Magasság: | 26 mm |
| átmérő: | 35 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Működési mód: | hidraulikus |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 26 mm |
| átmérő: | 35 mm |
| OE-számhoz: | 050 109 309 |
| Mennyiség: | 1 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság: | 26 mm |
| átmérő: | 35 mm |
| Anyag: | Színesfém |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Magasság: | 26 mm |
| átmérő: | 35 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Vastagság: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 26 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság: | 26 mm |
| átmérő: | 35 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Vastagság: | 26 mm |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038 109 309 B |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| OE-számhoz: | 038109309B |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Felület: | amorf szénrétegek (DLC) |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| átmérő: | 35 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Mennyiség: | 8 |
| Mennyiségi egység: | Készlet |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 12 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Beépítési oldal: | Tengelytest |
| Vastagság: | 34,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 26 mm |
| átmérő: | 35 mm |
| OE-számhoz: | 050 109 309 |
| Mennyiség: | 8 |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Beépítési oldal: | Motor |
| Magasság: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Magasság: | 26 mm |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Jármű felszerelés: | Dízel-részecskeszűrő (DPF) nélküli járművekhez |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Magasság: | 26 mm |
| átmérő: | 35 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038109309A |
| OE-számhoz: | 038109309B |
| OE-számhoz: | 038109309C |
| OE-számhoz: | 1426035 |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Hossz: | 26 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Külső átmérő: | 35 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Mennyiség: | 6 |
| Mennyiség: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Vastagság: | 26 mm |
| Magasság: | 26 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| átmérő: | 35 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Felület: | gyémánt bevonatú |
| Felület: | amorf szénrétegek (DLC) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Felület: | amorf szénrétegek (DLC) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| átmérő: | 35 mm |
| Magasság: | 26 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| átmérő: | 35 mm |
| Magasság: | 26 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Anyag: | Színesfém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Motorkód: | BMP |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Felület: | gyémánt bevonatú |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| átmérő: | 35 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szükséges darabszám: | 8 |
| Jármű felszerelés: | Dízel-részecskeszűrő (DPF) nélküli járművekhez |
| átmérő: | 35 mm |
| Magasság: | 26 mm |
| Működési mód: | hidraulikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | hidraulikus |
| Tömeg: | 0,017 kg |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Szelepszárátmérő: | 12 mm |
| Szelepszár hossz: | 34,6 mm |




