| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 923 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 923 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,111 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1033 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 923 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1030 mm |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évig: | 200704 |
| Hossz: | 923 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 923 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1033 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Gyártási évig: | 200704 |
| Hossz: | 1033 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1030 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1030 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1033 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 923 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 923 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 923 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 926 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 925 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | 2. klímakompresszor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1030 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1033 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 1031 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1030 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 1032 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 925 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 1033 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1030 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK1030 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 92 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200704 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 926 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200704 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Jellemző méret: | 6PK1033 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1033 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1035 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 923 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1033 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 923 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK923 |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 90 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 925 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1033 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1033 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1035 mm |
| Egyoldalas/dupla oldalas: | egyoldalú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Gyártási évig: | 200704 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 923 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Gyártási évig: | 200704 |
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz: | 1033 mm |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 925 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,11 kg |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 1020 mm |
| Szélesség: | 21 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,1 kg |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Hossz: | 1033 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szín: | fekete |
| Nettó súly: | 0,12 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 925 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 1038 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | mm |
| Bordák száma: | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 850 mm |
| Bordák száma: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1038 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 925 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1035 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| OE-számhoz: | 9675749480 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Szervokormány-szivattyú |
| Gyártási dátumtól: | 07/00 |
| Gyártási dátumig: | 04/07 |
| Hossz: | 926 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| OE-számhoz: | 6453W1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Szín: | fekete |
| Hossz: | 926 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Egységek/görgők: | Generátor |
| Egységek/görgők: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 1030 mm |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200704 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 925 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200704 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Szíj anyaga: | Gumi |
| Szín: | fekete |
| Bordák száma: | 6 |
| Szélesség: | 21 mm |
| Hossz: | 1033 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200704 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 923 mm |
| Tömeg: | 0,1 kg |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200704 |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 1033 mm |
| Tömeg: | 0,111 kg |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| hajtott részegységek: | Klímakompresszor |
| Hossz: | 1033 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 923 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 1033 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Hossz: | 923 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | AC |
| OE-számhoz: | 06A260849G |
| Hossz: | 1035 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| hajtott részegységek: | Generátor |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | -AC |
| OE-számhoz: | 06A145933F |
| Hossz: | 923 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 923 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK923 |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 90 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1030 mm |
| Szélesség: | 21,4 mm |
| Jellemző méret: | 6PK1030 |
| Anyag: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 92 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez |
| Hossz: | 1030 mm |
| Bordák száma: | 6 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jármű felszerelés: | klímával szerelt járművekhez nem |
| Hossz: | 923 mm |
| Bordák száma: | 6 |




