| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Hossz: | 1520 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Szíj: | trapéz formájú fogprofil |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Hossz: | 1520 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| Fogosztás: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Tömeg: | 0,26 kg |
| Szélesség: | 24 mm |
| Fogosztás: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24 mm |
| Fogosztás: | 8 mm |
| Hossz: | 1520 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Fogszám: | 199 |
| Felület: | bevonatolt |
| Szíj: | trapéz formájú fogprofil |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24 mm |
| EU Termékbiztonsági rendelet (GPSR): | IEC 60417-6183 mechanikai szakismeretek szükségesek |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24,0 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Fogszám: | 199 |
| Felület: | bevonatolt |
| Szíj: | trapéz formájú fogprofil |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24 mm |
| Anyag: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24 mm |
| Műszaki információs szám: | HTD190 HTDP/T 24 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24 mm |
| OE-számhoz: | 93169489 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 24 mm |
| Fogszám: | 199 |
| Felület: | bevonatolt |
| Szíj: | trapéz formájú fogprofil |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24 mm |
| Hossz: | 1520 mm |
| Fogosztás: | 8 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | főtengelyhez |
| Fogszám: | 199 |
| Hossz: | 1599 mm |
| Szélesség: | 24 mm |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Húzószál anyag: | üvegszál |
| Szíj anyaga: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szín: | fekete |
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24 mm |
| Fogosztás: | 8 mm |
| Hossz: | 1520 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24 mm |
| Tömeg: | 0,26 kg |
| Fogosztás: | 8 mm |
| Csomagolási hossz: | 25,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16 cm |
| csomagolási magasság: | 3 cm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 190 |
| Szélesség: | 24,0 mm |




