| Részletes adatok | |
|---|---|
| fogszám 1: | 153 |
| Szélesség 1: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27,0 mm |
| Fogszám: | 153 |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjak száma: | 1 |
| Futógörgők száma: | 2 |
| Szélesség 1: | 27 mm |
| Fogszám: | 153 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szín: | fekete |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csillapítóval, feszítőgörgő |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Övszélesség: | 27 mm |
| Fogszám: | 153 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csomagolási hossz: | 26,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16,5 cm |
| csomagolási magasság: | 9,5 cm |
| Tömeg: | 0,95 kg |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csillapító nélkül, feszítőgörgő |
| választható | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjak száma: | 1 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjak száma: | 1 |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| befoglalt görgők: | 2 |
| Műszaki információs szám: | HTDKH 384 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjak száma: | 1 |
| Futógörgők száma: | 1 |
| Feszítőgörgők száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csillapítóval, feszítőgörgő |
| Szíjak száma: | 1 |
| Futógörgők száma: | 1 |
| Feszítőgörgők száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjak száma: | 1 |
| Futógörgők száma: | 1 |
| Feszítőgörgők száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csillapítóval, feszítőgörgő |
| Szíjak száma: | 1 |
| Futógörgők száma: | 1 |
| Feszítőgörgők száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 134 |
| Hossz: | 1276 mm |
| Szélesség: | 27 mm |
| Futógörgők száma: | 2 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | feszítőelem nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 134 |
| Hossz: | 1276 mm |
| Szélesség: | 27 mm |
| Futógörgők száma: | 3 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | feszítő elemmel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csillapítóval, feszítőgörgő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csomagolási hossz: | 26,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16,5 cm |
| csomagolási magasság: | 9,5 cm |
| Tömeg: | 0,965 kg |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csillapítóval, feszítőgörgő |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| Szíjak száma: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 27 mm |
| Fogszám: | 153 |
| Szíj: | Lekerekített fogprofillal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 30 mm |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| fogszám 1: | 153 |
| Szélesség 1: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjak száma: | 1 |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| befoglalt görgők: | 3 |
| Műszaki információs szám: | HTDKH 533 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| fogszám 1: | 153 |
| Szélesség 1: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 30 mm |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| fogszám 1: | 153 |
| Szélesség 1: | 27 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Feszítőgörgő |
| hajtott részegységek: | Vezetőgörgő |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Rezgéscsillapító |
| Fogszám: | 153 |
| befoglalt görgők: | 3 |
| Lengés: | lengésgátló nélkül |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Feszítőgörgő |
| hajtott részegységek: | Vezetőgörgő |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| javasolt javítási kiterjesztés: | Vezetőgörgő |
| Fogszám: | 153 |
| befoglalt görgők: | 4 |
| Lengés: | lengésgátlóval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 153 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Szélesség: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | RFY0-12-715 |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szíjjal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | RFY0-12-715 |
| választható | |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szíjjal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | RFY0-12-715 |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szíjjal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | RFY0-12-715 |
| választható | |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| hajtott részegységek: | vízszivattyú nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szíjjal |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200101 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200101 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| Tömeg: | 0,95 kg |
| választható | |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csillapító nélkül, feszítőgörgő |
| Csomagolási hossz: | 26,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16,5 cm |
| csomagolási magasság: | 9,5 cm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200101 |
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| csak a következővel együtt: | RFY0-12-715 |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| Tömeg: | 0,965 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csillapítóval, feszítőgörgő |
| Csomagolási hossz: | 26,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16,5 cm |
| csomagolási magasság: | 9,5 cm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | RFY0-12-715 |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak a következővel együtt: | RFY0-12-715 |
| választható | |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | KTB |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| Hossz: | 1457 mm |
| Szíjak száma: | 1 |
| befoglalt görgők: | 2 |
| Tömeg: | 0,9 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Vezérműtengely |
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | KTB |
| Fogszám: | 153 |
| Szélesség: | 27 mm |
| Hossz: | 1457 mm |
| Teljes készlet | |
| Szíjak száma: | 1 |
| befoglalt görgők: | 3 |
| Tömeg: | 1,1 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 30 mm |
| Belső átmérő: | 28 mm |
| Külső átmérő: | 58 mm |
| fogszám 1: | 153 |
| Szélesség 1: | 27 mm |




