| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Hossz: | 1180 mm |
| Szélesség: | 21,36 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 6 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Egységek/görgők: | feszítőgörgővel |
| Csomagolási hossz: | 26,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16,5 cm |
| csomagolási magasság: | 9,5 cm |
| Tömeg: | 0,753 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Húzószál anyag: | Poliészter |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Futógörgők száma: | 1 |
| Szíjak száma: | 1 |
| Hossz: | 1180 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 1180 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Húzószál anyag: | Poliészter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz 1: | 1180 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz 1: | 1180 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz 1: | 1180 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Hossz 1: | 1180 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |



| Részletes adatok |
|---|




