| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjak száma: | 1 |
| Bordák száma: | 6 |
| Futógörgők száma: | 2 |
| Hossz: | 1130 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Egységek/görgők: | feszítőgörgővel |
| Csomagolási hossz: | 26,5 cm |
| Csomagolási szélesség: | 16,5 cm |
| csomagolási magasság: | 9,5 cm |
| Tömeg: | 0,963 kg |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Hossz: | 1121 mm |
| Szélesség: | 17,80 mm |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Bordák száma: | 5 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 1123 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség görgőfelvevő felület: | 23 mm |
| Hossz: | 1121 mm |
| Ház anyaga: | Alumínium |
| Külső átmérő: | 65 mm |
| Működési mód: | automatikus |
| Bordák száma: | 5 |
| Szíj anyaga: | EPDM (etilén-propilén-dién-kaucsuk) |
| Húzószál anyag: | aramid |
| Generátor kivitel: | indítómotor-generátorhoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz 1: | 1123 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Első rovátka távolsága: | 17,9 mm |
| Szíjtárcsák: | Szabadonfutó szíjtárcsával |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| gyártószámhoz: | F-553392.XX |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 5 |
| Hossz 1: | 1123 mm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | generátor szabadonfutó vizsg. és felújítása szükség szerint |
| Beépítési útmutatót figyelembe venni | |
| Részletes adatok |
|---|





