| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 155 mm |
| Belső átmérő: | 26,5 mm |
| Magasság: | 28 mm |
| Magasság: | 38 mm |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 150,2 mm |
| Magasság: | 23,2 mm |
| Magasság: | 39 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 5 |
| Jellemző méret: | 6PK |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 27 mm |
| Külső átmérő: | 155 mm |
| Szélesség: | 28 mm |
| Szélesség: | 38 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 150,2 mm |
| Magasság: | 23,2 mm |
| Magasság: | 39 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 155 mm |
| Belső átmérő: | 26,5 mm |
| Magasság: | 28 mm |
| Magasság: | 38 mm |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 5 |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkcióval szerelt járművekhez |
| Jármű felszerelés: | Start-stop funkció nélküli járművekhez |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |
| Jellemző méret: | 6PK |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 6 |
| Szélesség: | 39 mm |
| Külső átmérő: | 150 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Külső átmérő: | 163 mm |
| Szélesség 1: | 27 mm |
| Szélesség 2: | 38 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Külső átmérő: | 155 mm |
| Szélesség 1: | 26,5 mm |
| Szélesség 2: | 28 mm |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 150,2 mm |
| Magasság: | 23,2 mm |
| Magasság: | 39 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 155 mm |
| Belső átmérő: | 26,5 mm |
| Magasság: | 28 mm |
| Magasság: | 38 mm |
| Rovátkák száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | L32311400B |
| Bordák száma: | 5 |
| Tömeg: | 2170 g |
| Külső átmérő 1: | 163 mm |
| Külső átmérő 2: | 155 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | LF9411400 |
| Bordák száma: | 5 |
| Tömeg: | 2176 g |
| Külső átmérő 1: | 163 mm |
| Külső átmérő 2: | 155 mm |
| Belső átmérő: | 26 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 39 mm |
| Külső átmérő: | 150 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Bordák száma: | 6 |
| Külső átmérő: | 163 mm |
| Szélesség 1: | 27 mm |
| Szélesség 2: | 38 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 150 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Lyukkörátmérő: | 26 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 150 mm |
| Szélesség: | 25 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Lyukkörátmérő: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Jellemző méret: | 6PK |
| Bordák száma: | 5 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szerelési útmutatóval |







