| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 153 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Tömeg: | 1,33 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Lengés: | lengésgátlóval |
| Tömeg: | 1330 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 165,0 mm |
| Magasság 2: | 41,6 mm |
| Tömeg: | 2,8 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Rovátkák száma: | 6 |
| Szélesség: | 34 mm |
| Külső átmérő: | 166 mm |
| Bordák száma: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 98039173 |
| Bordák száma: | 5 |
| Tömeg: | 1574 g |
| Hossz 1: | 32 mm |
| Külső átmérő 1: | 154 mm |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 165 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Lyukkörátmérő: | 30,5 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | főtengelyhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| hajtott részegységek: | Generátor |
| átmérő: | 153 mm |
| Szélesség: | 32 mm |
| Tömeg: | 1,33 kg |
| Bordák száma: | 6 |
| Belső átmérő: | 48 mm |
| Lengés: | lengésgátlóval |
| Tömeg: | 1330 g |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 165 mm |
| Szélesség: | 30 mm |
| Lyukkörátmérő: | 30,5 mm |
| Bordák száma: | 6 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | főtengelyhez |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,8 kg |
| Magasság 2: | 41,6 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 165,0 mm |




