| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 274216 |
| Fogszám: | 19 |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Csavarok száma: | 7 |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Fogszám: | 19 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!


Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 56,2 mm |
| Fogszám: | 19 |
| Lapátkerék-átmérő: | 72 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőanyagok használata tilos |
| Szárnyak/lapátok száma: | 7 |
| Vízpumpa szíjtárcsaátmérő: | 56,5 mm |
| Lapátkerék-átmérő: | 72 mm |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Fogszám: | 19 |
| SVHC: | Nem található SVHC anyag! |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Lapátkerék-átmérő: | 70 mm |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Fogszám: | 19 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| OE-számhoz: | 274216 |
| Fogszám: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház anyaga: | Aluöntvény |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Tömítés anyaga: | Papír |
| Fogszám: | 19 |
| Szárnyak/lapátok száma: | 7 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Működési mód: | mechanikus |
| Szárnyak/lapátok száma: | 7 |
| Fogszám: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 163 mm |
| Szélesség: | 135 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Tömeg: | 0,85 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 55,5 mm |
| Magasság 1: | 31,7 mm |
| Tömeg: | 1,0 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Fogszám: | 19 |
| Minőség: | Sealed with SiC/SiC |
| új alkatrész betét nélkül | |
| A javasolt célszerszám cikkszáma: | 999 990 0002 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csomagolási hossz: | 17,8 cm |
| Csomagolási szélesség: | 11,4 cm |
| csomagolási magasság: | 11,4 cm |
| Tömeg: | 0,84 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,01 kg |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 13 cm |
| csomagolási magasság: | 16 cm |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Fogszám: | 19 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szárnyak/lapátok száma: | 7 |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Működési mód: | mechanikus |



| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Fogszám: | 19 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Nettó súly: | 1,03 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőanyagok használata tilos |
| Szárnyak/lapátok száma: | 7 |
| Vízpumpa szíjtárcsaátmérő: | 56,5 mm |
| Lapátkerék-átmérő: | 72 mm |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsaátmérő: | 56,2 mm |
| Fogszám: | 19 |
| Lapátkerék-átmérő: | 72 mm |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| OE-számhoz: | 31293668 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Ház anyaga: | Aluöntvény |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Tömítés anyaga: | Papír |
| Fogszám: | 19 |
| Szárnyak/lapátok száma: | 7 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | rögzítő anyaggal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Működési mód: | mechanikus |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedél nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Fogszám: | 19 |
| Vízpumpa szíjtárcsaátmérő: | 57 col |
| Tömeg: | 0,978 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Tömeg: | 1,01 kg |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csomagolási hossz: | 13 cm |
| Csomagolási szélesség: | 13 cm |
| csomagolási magasság: | 16 cm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Lapátkerék-átmérő: | 70 mm |
| Vízpumpa járókerék anyaga: | Fém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Tömeg: | 0,978 kg |
| Szíjtárcsák: | szíjtárcsával |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | fedél nélkül |
| Vízpumpa szíjtárcsaátmérő: | 57 col |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Fogszám: | 19 |
| Vízszivattyú kivitel: | fogasszíjhajtáshoz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T12 |
| OE-számhoz: | 30751022 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Járműfelszereltségű sorozat/változat: | TB |
| OE-számhoz: | 31293668 |
| Tömeg: | 1,0 kg |
| Magasság 1: | 31,7 mm |
| Szíjtárcsaátmérő: | 55,5 mm |

| Részletes adatok |
|---|





