| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | az üzemany.tartályban |
| Működési mód: | elektromos |
| Névleges feszültség: | 12 V |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | billegőedénnyel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tankjeladóval |
| Érzékelő típus: | karos jeladó |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | az üzemany.tartályban |
| Működési mód: | elektromos |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1491778 |
| Nyomás [bar]: | 3,8 bar |
| Befecskendező rendszer: | MPI (hengerenkénti befecskendezés) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| átmérő: | 137,5 mm |
| Teljes hossz: | 190 mm |
| D1: | 8 mm |
| D2: | 8 mm |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Nyomás [bar]: | 3,8 bar |
| Nyomás [psi]: | 55,1 psi |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tankjeladóval |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tankjeladóval |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Nyomás [bar]: | 3,8 bar |
| Nyomás [psi]: | 55,1 psi |
| Teljes hossz: | 190 mm |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1491778 |
| Nyomás [bar]: | 3,8 bar |
| Befecskendező rendszer: | MPI (hengerenkénti befecskendezés) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tankjeladóval |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Ügyeljen a jármű gyártójának előírásaira | |
| Verzió: | IAM |




