| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nyomásérzékelő nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tankjeladóval |
| Működési mód: | elektromos |
| A dugós csatlakozások száma: | 4 érintkező |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 13593304 |
| Nyomás [bar]: | 4 bar |
| Szállítási mennyiség: | 130 l/h |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 13593304 |
| Nyomás [bar]: | 4 bar |
| Szállítási mennyiség: | 130 l/h |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 13593304 |
| Nyomás [bar]: | 4 bar |
| Szállítási mennyiség: | 130 l/h |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | nyomásérzékelő nélkül |




