| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Ház anyaga: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítés nélkül |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Alternatív javítókészlet: | 559049 |
| Páros cikkszám: | 559501A |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Forma: | egyenes |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A jármű gyártójának kiegészítő elemeire van szükség | |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | F009D02008 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038 145 209 Q |
| Garancia: | 3 év garancia |
| Hossz: | 172 mm |
| Szélesség: | 146 mm |
| Magasság: | 121 mm |
| Tömeg: | 1,12 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | elektromos |
| OE-számhoz: | 038 145 209 Q |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209K |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Ház anyaga: | Alumínium |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Tömítés fajta: | acél tömítés |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 2 |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Forma: | egyenes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 230 mm |
| Szélesség: | 150 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Tömeg: | 1,82 kg |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 170 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Magasság: | 70 mm |
| Tömeg: | 0,78 kg |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 170 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Magasság: | 95 mm |
| Tömeg: | 1,3 kg |
| Szivattyú fajta: | Szárnyascellás szivattyú |
| Működési mód: | mechanikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A dugós csatlakozások száma: | 3 érintkező |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 559501 |
| Páros cikkszám: | 559501 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Alternatív javítókészlet: | 559050 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| csak ehhez a cikkszámhoz: | 559049 |
| Páros cikkszám: | 559049 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209K |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | F009D02008 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Be-/kimenetek száma: | 3 |
| Ház színe: | fekete |
| Nettó súly: | 1,804 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Működési mód: | mechanikus |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 038145209K |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | F009D02008 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Működési mód: | mechanikus |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Működési mód: | mechanikus |
| Forma: | egyenes |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| Csatlakozók száma: | 3 |
| Szivattyú fajta: | kettős szivattyú |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A jármű gyártójának kiegészítő elemeire van szükség | |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| OE-számhoz: | 038 145 209 Q |
| Működési mód: | elektromos |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,8 kg |
| Szükséges darabszám: | 1 |
| Részletes adatok |
|---|




