Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 7.50086.02.0 |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | adapterrel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| OE-számhoz: | 06H127025K |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 06J127065A |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártó korlátozás: | BOSCH |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 113 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Magasság: | 57 mm |
| Tömeg: | 0,78 kg |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítőgyűrűkkel |
| Tömítés anyaga: | FKM (fluor-karbon-kaucsuk) |
| Jelzésfajta: | PWM |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tartozékokkal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | szorítóval |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | tömítésekkel |
| Szakszemélyz. végzett összeszerelés/szétszerelés szükséges! | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Garancia: | 3 év garancia |
| OE-számhoz: | 06H 127 025 N |
| Verzió: | OEM - Quality - Line |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,95 kg |
| Garancia: | 4 év garancia |
| Új alkatrész | |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAB |
| Gyártási évtől: | 200912 |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CGYA |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Hossz: | 135 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Magasság: | 130 mm |
| Tömeg: | 0,79 kg |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H127025K |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Keverékképzés: | Közvetlen befecskendezés |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Tömítéssel |
| A dugós csatlakozások száma: | 2 érintkező |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Új alkatrész | |
| Tömeg: | 0,95 kg |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Működési mód: | mechanikus |
| OE-számhoz: | 06H127025R |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 0261520472 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 0261520472 |
| Minőség: | OE EQUIVALENT |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| Gyártó korlátozás: | BOSCH |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | ADAPTER 06E127065D |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 06H 109 311 B |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 06L 109 311 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 11 32 7 542 075 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 11 32 7 601 233 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | A270 050 01 22 |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | 13231-1KC6E |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAB |
| Motorkód: | CGYA |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | nagynyomású szivattyú nyomórúddal |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Üzemanyagfajta: | Benzin |
| OE-számhoz: | 06H127025M |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 06E127065G |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 06E127065D |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 06E127065B |
| A régi és új alkatrészt muszáj összehas. (főleg az EA-sz.) | |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAB |
| Gyártási évtől: | 200912 |
| Blokk elválasztás | |
| Motorkód: | CGYA |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAB |
| Motorkód: | CGYA |
| Működési mód: | mechanikus |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | tömítőgyűrűvel |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | adapterrel |
| A javasolt tartozék cikkszáma: | WG2640144 |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 06H127025R |
| Működési mód: | mechanikus |





