| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Vastagság: | 1,53 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Lyukszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Vastagság: | 1,61 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Lyukszám: | 3 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,57 mm |
| Beépítési vast.: | 1,57 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Dugattyúkiállástól: | 1,01 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,10 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 057.240 |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,65 mm |
| Beépítési vast.: | 1,65 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Dugattyúkiállástól: | 1,11 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,20 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 057.240 |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 82 mm |
| Vastagság: | 1,61 mm |
| Ék-/lyukszám: | 5 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,53 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Dugattyúkiállástól: | 1,01 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,61 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Dugattyúkiállástól: | 1,11 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 82 mm |
| Vastagság: | 1,65 mm |
| Lyukszám: | 3 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 82 mm |
| Vastagság: | 1,57 mm |
| Lyukszám: | 2 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 82 mm |
| Vastagság: | 1,49 mm |
| Lyukszám: | 1 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Dugattyúkiállástól: | 1,11 mm |
| Vastagság: | 1,65 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,2 mm |
| Lyukszám: | 3 |
| átmérő: | 82 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,45 mm |
| Anyag: | Fém |
| Fogszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,53 mm |
| Anyag: | Fém |
| Fogszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Vastagság: | 1,45 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Lyukszám: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Dugattyúkiállástól: | 1,01 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,10 mm |
| Vastagság: | 1,53 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,49 mm |
| Beépítési vast.: | 1,49 mm |
| Ék-/lyukszám: | 1 |
| Dugattyúkiállástól: | 0,91 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,00 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 057.240 |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,61 mm |
| Anyag: | Fém |
| Fogszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 1 |
| Dugattyúkiállástól: | 0,91 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,00 mm |
| Vastagság: | 1,45 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Dugattyúkiállástól: | 1,11 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,20 mm |
| Vastagság: | 1,61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfej-csavarkészlettel |
| átmérő: | 82 mm |
| Vastagság: | 1,57 mm |
| Lyukszám: | 2 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfej-csavarkészlettel |
| átmérő: | 82 mm |
| Vastagság: | 1,49 mm |
| Lyukszám: | 1 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | hengerfej-csavarkészlettel |
| átmérő: | 82 mm |
| Vastagság: | 1,65 mm |
| Lyukszám: | 3 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,67 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 82 mm |
| Vastagság: | 1,45 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 82 mm |
| Vastagság: | 1,53 mm |
| Ék-/lyukszám: | 4 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,45 mm |
| Ék-/lyukszám: | 1 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Dugattyúkiállástól: | 0,91 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,00 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| átmérő: | 82 mm |
| Vastagság: | 1,53 mm |
| Lyukszám: | 2 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,45 mm |
| Ék-/lyukszám: | 1 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,53 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,61 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 1 |
| Dugattyúkiállástól: | 0,91 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,00 mm |
| Vastagság: | 1,45 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Dugattyúkiállástól: | 1,01 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,10 mm |
| Vastagság: | 1,53 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Dugattyúkiállástól: | 1,11 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,20 mm |
| Vastagság: | 1,61 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,45 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 1 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,61 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| OE-számhoz: | 3358960231932 |
| csak a következővel együtt: | 016738B |
| Dugattyúkiállástól: | 0,9 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1 mm |
| Fogszám: | 1 |
| Vastagság: | 1,45 mm |
| Anyag: | Fém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,49 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 1 |
| Beépítési vast.: | 1,49 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Dugattyúkiállástól: | 0,91 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,00 mm |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | WG1086584 |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,65 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Beépítési vast.: | 1,65 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Dugattyúkiállástól: | 1,11 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,20 mm |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | WG1086584 |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,57 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Beépítési vast.: | 1,57 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Dugattyúkiállástól: | 1,01 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,10 mm |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | WG1086584 |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,53 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,61 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,45 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 1 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,53 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,61 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,67 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| OE-számhoz: | 38103383CQ |
| csak a következővel együtt: | 016738B |
| Dugattyúkiállástól: | 1 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,1 mm |
| Fogszám: | 2 |
| Vastagság: | 1,53 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| OE-számhoz: | 38103383CR |
| csak a következővel együtt: | 016738B |
| Dugattyúkiállástól: | 1,1 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,2 mm |
| Fogszám: | 3 |
| Vastagság: | 1,61 mm |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,45 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 1 |
| Dugattyúkiállástól: | 0,91 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,00 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,53 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Dugattyúkiállástól: | 1,01 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BMP |
| Vastagság: | 1,61 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Dugattyúkiállástól: | 1,11 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 1,20 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,45 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,53 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 4 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,61 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 5 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,45 mm |
| Furatátmérő: | 82 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok |
|---|




