| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,1 mm |
| Beépítési vast.: | 1,1 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Dugattyúkiállástól: | 0,47 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 0,52 mm |
| átmérő: | 82,3 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,2 mm |
| Beépítési vast.: | 1,2 mm |
| Ék-/lyukszám: | 4 |
| Dugattyúkiállástól: | 0,57 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 0,62 mm |
| átmérő: | 82,3 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,3 mm |
| Beépítési vast.: | 1,3 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Dugattyúkiállástól: | 0,62 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 0,74 mm |
| átmérő: | 82,3 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,05 mm |
| Beépítési vast.: | 1,05 mm |
| Ék-/lyukszám: | 1 |
| Dugattyúkiállástól: | 0,26 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 0,47 mm |
| átmérő: | 82,3 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Lyukszám: | 2 |
| csak a következővel együtt: | 14-32379-01 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,05 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Lyukszám: | 3 |
| csak a következővel együtt: | 14-32379-01 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,2 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Lyukszám: | 3 |
| csak a következővel együtt: | 14-32379-01 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,15 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Lyukszám: | 5 |
| csak a következővel együtt: | 14-32379-01 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,1 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Lyukszám: | 4 |
| csak a következővel együtt: | 14-32379-01 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 49188690 |
| Vastagság: | 1,1 mm |
| Anyag: | Fém |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| csak a következővel együtt: | 49188690 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 49188690 |
| Vastagság: | 0,7 mm |
| Anyag: | Fém |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| csak a következővel együtt: | 49188690 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 49188690 |
| Vastagság: | 1,15 mm |
| Anyag: | Fém |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| csak a következővel együtt: | 49188690 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,15 mm |
| Beépítési vast.: | 1,15 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Dugattyúkiállástól: | 0,52 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 0,57 mm |
| átmérő: | 82,3 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,05 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,1 mm |
| Ék-/lyukszám: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,15 mm |
| Ék-/lyukszám: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,2 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 49188690 |
| Vastagság: | 1 mm |
| Anyag: | Fém |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| csak a következővel együtt: | 49188690 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 49188690 |
| Vastagság: | 0,95 mm |
| Anyag: | Fém |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| csak a következővel együtt: | 49188690 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,05 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,1 mm |
| Ék-/lyukszám: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,15 mm |
| Ék-/lyukszám: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,2 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,1 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,15 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| csak a következővel együtt: | WG1103234 |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,05 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| csak a következővel együtt: | WG1103234 |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,1 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| csak a következővel együtt: | WG1103234 |
| Ék-/lyukszám: | 4 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,15 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| csak a következővel együtt: | WG1103234 |
| Ék-/lyukszám: | 5 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,2 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| csak a következővel együtt: | WG1103234 |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,1 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 0,7 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 0,95 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,1 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,05 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,2 mm |
| átmérő: | 82 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,05 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,1 mm |
| Ék-/lyukszám: | 4 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,15 mm |
| Ék-/lyukszám: | 5 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,2 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,1 mm |
| átmérő: | 82,3 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Beépítési vast.: | 1,1 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Dugattyúkiállástól: | 0,47 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 0,52 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,3 mm |
| átmérő: | 82,3 mm |
| Ék-/lyukszám: | 2 |
| Beépítési vast.: | 1,3 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Dugattyúkiállástól: | 0,62 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 0,74 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,05 mm |
| átmérő: | 82,3 mm |
| Ék-/lyukszám: | 1 |
| Beépítési vast.: | 1,05 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Dugattyúkiállástól: | 0,26 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 0,47 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,15 mm |
| átmérő: | 82,3 mm |
| Ék-/lyukszám: | 3 |
| Beépítési vast.: | 1,15 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Dugattyúkiállástól: | 0,52 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 0,57 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,2 mm |
| átmérő: | 82,3 mm |
| Ék-/lyukszám: | 4 |
| Beépítési vast.: | 1,2 mm |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| Dugattyúkiállástól: | 0,57 mm |
| Dugattyúkiállásig: | 0,62 mm |
| Vegye figyelembe a szervizinformációt | |
| Áru tarifaszám: | 8484100000 |
| Rétegek száma: | 4 -rétegű |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,1 mm |
| csak a következővel együtt: | 49188690 |
| Anyag: | Fém |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 49188690 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 0,7 mm |
| csak a következővel együtt: | 49188690 |
| Anyag: | Fém |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 49188690 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1,15 mm |
| csak a következővel együtt: | 49188690 |
| Anyag: | Fém |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 49188690 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 1 mm |
| csak a következővel együtt: | 49188690 |
| Anyag: | Fém |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 49188690 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | D 5244 T17 |
| Vastagság: | 0,95 mm |
| csak a következővel együtt: | 49188690 |
| Anyag: | Fém |
| Tömítés fajta: | Fémlemez tömítés |
| további szükséges cikkek (cikkszám): | 49188690 |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|




