| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 21,5 mm |
| Külső átmérő: | 28,1 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Belső átmérő: | 18,3 mm |
| Külső átmérő: | 24,3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 24 mm |
| Külső átmérő: | 30 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,6 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 19 mm |
| Mennyiség: | 10 |




