| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,35 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Hossz: | 51 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Szélesség: | 11 mm |
| Hossz: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,35 mm |
| Hossz: | 51 mm |
| Szélesség: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Hossz: | 17 mm |
| Szélesség: | 11 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| rögzítő furatok száma: | 2 |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |




