| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 6,8 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Hossz: | 230 mm |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Acéllemez |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 0,2 mm |
| Hossz: | 295 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Részletes adatok |
|---|


| Részletes adatok |
|---|




