| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 40 mm |
| Hossz: | 75 mm |
| Magasság: | 5 mm |
| Tömeg: | 0,001 kg |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BZB |
| Blokk elválasztás | |
| Vastagság: | 6 mm |
| Motorkód: | CDAA |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 7 mm |
| Motorkód: | CDAA |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 50 mm |
| Hossz: | 340 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 4,4 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 45 mm |
| Hossz: | 340 mm |
| Magasság: | 5 mm |
| Tömeg: | 0,018 kg |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumtól: | 05.06.2009 |
| Beépítési oldal: | Pillangószelep ház |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Forma: | O-alakú |
| Szín: | zöld |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumig: | 02.06.2009 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Tömítés fajta: | puha anyagú tömítés |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 40 mm |
| Hossz: | 345 mm |
| OE-számhoz: | 06F129717D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Anyag: | MVQ (Szilikon-kaucsuk) |
| Tömítés fajta: | puha anyagú tömítés |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 45 mm |
| Hossz: | 340 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Tömeg: | 0,031 kg |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAA |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BZB |
| Blokk elválasztás | |
| Vastagság: | 6 mm |
| Motorkód: | CDAA |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 7 mm |
| Motorkód: | CDAA |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200906 |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200906 |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200905 |
| Mennyiség: | 1 |
| Helyzet/fok: | SUP/TOP ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 7 mm |
| Motorkód: | CDAA |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BZB |
| Blokk elválasztás | |
| Vastagság: | 6 mm |
| Motorkód: | CDAA |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAA |
| OE-számhoz: | 06F129717D |
| Hossz: | 345 mm |
| Szélesség: | 40 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAA |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200905 |
| Motorkód: | BZB |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CDAA |
| Hossz: | 345 mm |


| Részletes adatok |
|---|


| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Szükséges darabszám: | 1 |




