| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömítés fajta: | acél tömítés |
| Ház típus: | Alumínium ház |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Ház típus: | Műanyag ház |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 4,4 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 80 mm |
| Hossz: | 340 mm |
| OE-számhoz: | 03G129717C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200612 |
| Motorkód: | BKP |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200611 |
| Motorkód: | BKP |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-7E110001 |
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-7P082501 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Tömítés fajta: | puha anyagú tömítés |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási dátumig: | 20.07.2009 |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Tömítés fajta: | puha anyagú tömítés |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Szín: | fekete |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Vastagság: | 0,3 mm |
| Hossz: | 365 mm |
| Szélesség: | 55 mm |
| Tömeg: | 17,841 g |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200612 |
| Motorkód: | BKP |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évig: | 200611 |
| Motorkód: | BKP |
| Anyag: | Fém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Gyártási évtől: | 200908 |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Gyártási évig: | 200611 |
| A következő vázszámig (VIN): | 3C-7-120 000 |
| Ház típus: | Alumínium ház |
| Tömítés fajta: | acél tömítés |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Gyártási évtől: | 200611 |
| A következő vázszámtól (VIN): | 3C-7-120 001 |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Ház típus: | Műanyag ház |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Gyártási évig: | 200907 |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| OE-számhoz: | 3G129717 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Helyzet/fok: | INF/BOTTOM ° |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| OE-számhoz: | 03G129717C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Szín: | piros |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Szín: | fekete |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| OE-számhoz: | 03G129717B |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| OE-számhoz: | 03G129717C |
| Hossz: | 340 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| Szín: | piros |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Gyártási évtől: | 200705 |
| Motorkód: | CBAB |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BKP |
| Anyag: | Fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CBAB |
| OE-számhoz: | 03L129717D |

| Részletes adatok |
|---|


| Részletes adatok |
|---|


| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|




