| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 5,4 mm |
| Szélesség: | 66 mm |
| Hossz: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Pillangószelep ház |
| Belső átmérő: | 65,7 mm |
| Külső átmérő: | 69,5 mm |
| Vastagság: | 5,5 mm |
| Anyag: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 3926904590 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Pillangószelep ház |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Pillangószelep ház |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8409999990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 5,4 mm |
| Hossz: | 70 mm |
| Szélesség: | 66 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Pillangószelep ház |
| Vastagság: | 5,5 mm |
| Anyag: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 65,7 mm |
| Külső átmérő: | 69,5 mm |
| Áru tarifaszám: | 3926904590 |




