Elring Dirko tömítőpaszta, szürke, -60-300°C, 70ml
Oldószert nem tartalmazó tömítőpaszta finoman megmunkált vagy polírozott motor alkatrészek, sebességváltók, tengelyek, tömítések, vízpumpák különféle ragasztására -60 és +300 Celsius fok között. UV-álló, tartósan rugalmas marad.
Anyag:
Szilikon
Szín:
szürke
Kiszerelés:
70 ml
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vegyi tulajdonságok: | tartósan rugalmas |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | UV-álló |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 70 ml |
| Anyag: | Szilikon |
| hőmérséklet-tartománytól: | -60 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 315 °C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | váltóoldali |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | vezérműtengelyhez |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Gumi |
| Forma: | kerek |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Anyag: | Gumi |
| rögzítő furatok száma: | 5 |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,03 kg |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Hossz: | 305 mm |
| Szélesség: | 165 mm |
| Magasság: | 15 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Hossz: | 140 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Magasság: | 10 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | jobb |
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info: | Izzó nélkül |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 11 mm |
| Belső átmérő: | 76 mm |
| Külső átmérő: | 95 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Forma: | kerek |
| OE-számhoz: | 06H 103 483 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| OE-számhoz: | 06H 103 483 C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 0,02 kg |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | oldalsó beépítés |
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Hossz: | 95 mm |
| Szélesség: | 95 mm |
| Magasság: | 12 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szélesség: | 11 mm |
| Belső átmérő: | 76 mm |
| Külső átmérő: | 95 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Forma: | kerek |
| OE-számhoz: | 06H 103 483 D |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Forma: | kerek |
| Anyag: | Gumi |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Anyag: | Gumi |
| rögzítő furatok száma: | 5 |
| Áru tarifaszám: | 8409919990 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Hengerfej |
| Vastagság: | 6 mm |
| Hossz: | 255 mm |
| Szélesség: | 255 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 11,3 mm |
| Hossz: | 90 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Forma: | kerek |
| Anyag: | Gumi |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Szilikon |
| Vegyi tulajdonságok: | UV-álló |
| Vegyi tulajdonságok: | nem oldószer tartalmú |
| Vegyi tulajdonságok: | tartósan rugalmas |
| Kötési mód: | Cső |
| Térfogat: | 70 ml |
| hőmérséklet-tartománytól: | -60 °C |
| Hőmérséklet-tartományig: | 315 °C |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | BWA |
| Motorkód: | AXX |
| Motorkód: | BPY |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CAWB |
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CCTA |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | CCZA |
| Motorkód: | CCTA |
| Motorkód: | CAWB |




