
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Pillangószelep ház |
| Belső átmérő: | 79 mm |
| Külső átmérő: | 83,6 mm |
| Vastagság: | 6,8 mm |
| Anyag: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 3926904590 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 6 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Hossz: | 112 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 7 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Hossz: | 84 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 7 mm |
| Hossz: | 84 mm |
| Szélesség: | 80 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Pillangószelep ház |
| Vastagság: | 6,8 mm |
| Anyag: | HNBR (hidrogénezett akril-nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 79 mm |
| Külső átmérő: | 83,6 mm |
| Áru tarifaszám: | 3926904590 |




