
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 90913-02089 |
| Mennyiség: | 8 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepek száma: | 16 |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 1029213 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 10,8 mm |
| Belső átmérő: | 5,2 mm |
| Mennyiség: | 16 |

| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 1029213 |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Szelepek száma: | 16 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Belső átmérő: | 5,2 mm |
| Külső átmérő: | 10,8 mm |
| Mennyiség: | 16 |




