| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 9 mm |
| Külső átmérő 1: | 12,2 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Szelepek száma: | 6 |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepek száma: | 8 |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 036109675 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepek száma: | 12 |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 036109675A |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömeg: | 18 g |
| Alkatrészszám: | 8 |

| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok |
|---|

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 9 mm |
| Külső átmérő 1: | 12,2 mm |
| Szelepek száma: | 6 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 036109675A |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Szelepek száma: | 12 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 036109675 |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Szelepek száma: | 8 |




