| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömítőgyűrűk száma: | 16 |
| Alkatrészek száma: | 24 részes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 15,0 mm |
| Belső átmérő: | 7,7 mm |
| Vastagság: | 2,0 mm |
| OE-számhoz: | 1 432 205 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 15,0 mm |
| Belső átmérő: | 7,7 mm |
| Vastagság: | 2,0 mm |
| OE-számhoz: | 1 432 205 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 15,0 mm |
| Belső átmérő: | 7,7 mm |
| Vastagság: | 2,0 mm |
| OE-számhoz: | 1 432 205 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 15,0 mm |
| Belső átmérő: | 7,7 mm |
| Vastagság: | 2,0 mm |
| OE-számhoz: | 1 432 205 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 15,0 mm |
| Belső átmérő: | 7,7 mm |
| Vastagság: | 2,0 mm |
| OE-számhoz: | 1 432 205 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömítőgyűrűk száma: | 2 |
| Tömítés anyaga: | Réz |
| Külső átmérő 1: | 14,9 mm |
| Belső átmérő 1: | 6,8 mm |
| Vastagság 1: | 1,9 mm |
| Keresztmetszet: | O-gyűrű |
| Tömítés anyaga: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 2: | 5,8 mm |
| Belső átmérő 2: | 2,8 mm |
| Vastagság 2: | 1,5 mm |




