| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömítések száma: | 3 |
| szükséges darabszám hengerenként: | 1 |
| OE-számhoz: | 03L130277 |
| OE-számhoz: | 03L130277A |
| OE-számhoz: | 03L130277C |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| OE-számhoz: | 03G 103 073 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarokkal |
| Csavarok száma: | 4 |
| OE-számhoz: | 03G 103 073 D |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömítések száma: | 3 |
| szükséges darabszám hengerenként: | 1 |
| OE-számhoz: | 03L130277J |
| OE-számhoz: | 03L130277N |
| OE-számhoz: | 03L130277Q |
| OE-számhoz: | 03L130277R |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Tömítések száma: | 3 |
| szükséges darabszám hengerenként: | 1 |
| OE-számhoz: | 03L130277P |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Belső átmérő: | 7,7 mm |
| Külső átmérő: | 13 mm |
| Anyag: | Réz |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03G 103 073 D |
| OE-számhoz: | 03G 103 073 M |
| Szükséges darabszám: | 4 |
| Áru tarifaszám: | 8413919096 |


| Részletes adatok | |
|---|---|
| Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2: | csavarral |
| Alkatrészek száma: | 4 részes |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03L130277J |
| OE-számhoz: | 03L130277N |
| OE-számhoz: | 03L130277Q |
| OE-számhoz: | 03L130277R |
| Tömítések száma: | 3 |
| szükséges darabszám hengerenként: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03L130277 |
| OE-számhoz: | 03L130277A |
| OE-számhoz: | 03L130277C |
| Tömítések száma: | 3 |
| szükséges darabszám hengerenként: | 1 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 03L130277P |
| Tömítések száma: | 3 |
| szükséges darabszám hengerenként: | 1 |




