| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Alternatív javítókészlet: | 017.736 |
| Alternatív javítókészlet: | 036.400 |
| Alternatív javítókészlet: | 505.550 |
| Alternatív javítókészlet: | 505.540 |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Forma: | A-alakú |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 1,9 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Mennyiség: | 50 |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Belső átmérő: | 22,2 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Belső átmérő: | 22,2 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 16,2 mm |
| Külső átmérő: | 22,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12,3 mm |
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| alternatív termék: | 2430249 |
| Mennyiség: | 100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| alternatív termék: | 2430248 |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| alternatív termék: | 2430261 |
| Mennyiség: | 100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| alternatív termék: | 2430260 |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Mennyiség: | 100 |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1084853 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1149139 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1190125 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1193268 |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 22,2 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 22,2 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 8140.43S |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | 8140.43S |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Forma: | A-alakú |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 1,9 g |




