| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Tömeg: | 0,003 kg |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Tömeg: | 3 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Anyag: | Réz |
| Alternatív javítókészlet: | 505.540 |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,0 mm |
| Belső átmérő: | 10,0 mm |
| Külső átmérő: | 20,0 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 10,0 mm |
| Külső átmérő: | 20,0 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Mennyiség: | 20 |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 20,5 mm |
| Belső átmérő: | 10,2 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 10,5 mm |
| Külső átmérő: | 20,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Vastagság: | 2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 10,2 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| alternatív termék: | 2430257 |
| Mennyiség: | 100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 10,2 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| alternatív termék: | 2430256 |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Mennyiség: | 100 |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 10,1 mm |
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | F6JB |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Tömeg: | 0,003 kg |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Tömeg: | 3 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Réz |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Alternatív javítókészlet: | WG1193268 |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | F6JB |
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 10,1 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 10,2 mm |
| Külső átmérő: | 20,5 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | F6JA |
| Motorkód: | F6JB |
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 21 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | F6JB |
| Vastagság: | 2,1 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |




