| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Alternatív javítókészlet: | 017.736 |
| Alternatív javítókészlet: | 505.550 |
| Alternatív javítókészlet: | 505.540 |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Réz |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Forma: | A-alakú |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 6,1 mm |
| Külső átmérő: | 9,7 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 14,4 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Mennyiség: | 50 |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Réz |
| Vastagság: | 2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12,3 mm |
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| alternatív termék: | 2430261 |
| Mennyiség: | 100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| alternatív termék: | 2430260 |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Mennyiség: | 100 |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 14,4 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Anyag: | Alumínium |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1084853 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1149139 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1193268 |
| Áru tarifaszám: | 7415210000 |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |





