| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Tömeg: | 0,001 kg |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 12,8 mm |
| Külső átmérő: | 22,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Alternatív javítókészlet: | 036.400 |
| Alternatív javítókészlet: | 505.550 |
| Alternatív javítókészlet: | 505.540 |
| Áru tarifaszám: | 7616995190 |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Forma: | A-alakú |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 0,4 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Forma: | A-alakú |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 1,6 g |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Réz |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Forma: | A-alakú |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Vastagság: | 3 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Garancia: | 5 év vagy 75.000 km garancia |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Mennyiség: | 50 |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 6,1 mm |
| Külső átmérő: | 9,7 mm |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 14,4 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Anyag: | Réz |
| Vastagság: | 2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,4 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| választható | |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 12 mm |
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 16 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 24 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12,3 mm |
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12,4 mm |
| Külső átmérő: | 17,8 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Réz |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 13,3 mm |
| Külső átmérő: | 23 mm |
| Vastagság: | 2,9 mm |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Forma: | aszimmetrikus |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| alternatív termék: | 2430263 |
| Mennyiség: | 100 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| alternatív termék: | 2430262 |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Mennyiség: | 100 |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L3-VE |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L3-VE |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Tömeg: | 0,001 kg |
| Anyag: | NBR (nitril-butadién-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 12,8 mm |
| Külső átmérő: | 22,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 2 mm |
| Belső átmérő: | 14,4 mm |
| Külső átmérő: | 22 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 12,4 mm |
| Külső átmérő: | 17,8 mm |
| Anyag: | Réz |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Alternatív javítókészlet: | WG1149139 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1190125 |
| Alternatív javítókészlet: | WG1193268 |
| Áru tarifaszám: | 7616995190 |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Motorkód: | L3-VE |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Forma: | A-alakú |
| Anyag: | Alumínium |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 0,4 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Forma: | A-alakú |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 20 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 1,6 g |





