| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Figyeljen a műszaki adatokra | |
| Tömítés fajta: | Fém-elasztomer tömítés |
| Centrírozási átmérő: | 14,7 mm |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Felület: | ónozott |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Felület: | ónozott |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| alaptest anyaga: | Alumínium |
| Tömítőajak anyag: | CR (kloroprén-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 3 mm |
| Belső átmérő: | 19 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Belső átmérő: | 18,7 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Kötési mód: | Bliszter |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 4,2 mm |
| Vastagság: | 1,7 mm |
| Anyag: | ACM (Poliakril-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 14 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1 mm |
| Belső átmérő: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 16 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 14 mm |
| Külső átmérő: | 18 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 2 mm |
| Anyag: | Réz |
| Belső átmérő: | 22 mm |
| Külső átmérő: | 27 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Forma: | Usit-gyűrű |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| alternatív termék: | 2430265 |
| Mennyiség: | 100 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Vastagság: | 2,5 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| alternatív termék: | 2430264 |
| Mennyiség: | 10 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Mennyiség: | 100 |
| Tömítés fajta: | Fém-elasztomer tömítés |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Mennyiség: | 20 |
| Tömítés fajta: | Fém-elasztomer tömítés |
| Forma: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 18,4 mm |
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 18 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Centrírozási átmérő: | 14,7 mm |
| Figyeljen a műszaki adatokra | |
| Tömítés fajta: | Fém-elasztomer tömítés |
| Tömítőgyűrű keresztmetszet: | A-alakú |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Belső átmérő: | 18,7 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Kötési mód: | Bliszter |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Belső átmérő: | 18,5 mm |
| Külső átmérő: | 26 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 1,5 mm |
| Anyag: | Gumi/fém |
| Belső átmérő: | 18,4 mm |




