| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 7,8 mm |
| Külső átmérő 1: | 11 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Belső átmérő 1: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Belső átmérő: | 7,8 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 7,8 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság 1: | 8 mm |
| Külső átmérő 1: | 7,8 mm |
| Külső átmérő 2: | 11 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Belső átmérő 2: | 7 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 55190344 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Külső átmérő 1: | 11 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Belső átmérő 2: | 7,8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 3,5 mm |
| Külső átmérő: | 7,5 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság 1: | 5 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 7,8 mm |
| Külső átmérő 1: | 11 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság 1: | 5 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Külső átmérő: | 7,8 mm |
| Külső átmérő 1: | 11 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Magasság: | 8 mm |
| Külső átmérő 1: | 7,8 mm |
| Külső átmérő 2: | 10 mm |
| Beépítési oldal: | külső váltó oldali |
| Beépítési oldal: | homlok oldali |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Külső átmérő 1: | 11 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Belső átmérő 2: | 7,8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 7,8 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 7,8 mm |
| Külső átmérő: | 11 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 11 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Belső átmérő 2: | 7,8 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 8,8 mm |
| Külső átmérő 1: | 12,2 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 8 mm |
| Belső átmérő: | 4 mm |
| Külső átmérő: | 7,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 7,8 mm |
| Külső átmérő 1: | 11 mm |
| Belső átmérő 1: | 7 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| OE-számhoz: | 55190344 |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság 1: | 8 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 7,8 mm |
| Külső átmérő 2: | 11 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Belső átmérő 2: | 7 mm |




