| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 17 mm |
| Külső átmérő 1: | 9,5 mm |
| Külső átmérő 2: | 22,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Belső átmérő 2: | 9,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Belső átmérő: | 9,4 mm |
| Külső átmérő: | 22,6 mm |
| Magasság: | 17 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 4,2 mm |
| Külső átmérő: | 9 mm |
| Magasság: | 17 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság 1: | 17 mm |
| Külső átmérő 1: | 9,5 mm |
| Külső átmérő 2: | 22,6 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság 1: | 17 mm |
| Külső átmérő 1: | 9,5 mm |
| Külső átmérő 2: | 22,6 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság: | 17 mm |
| Külső átmérő: | 9,5 mm |
| Külső átmérő 1: | 22,6 mm |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 17 mm |
| Külső átmérő 1: | 9,5 mm |
| Külső átmérő 2: | 22,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Belső átmérő 2: | 9,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság 1: | 17 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 9,5 mm |
| Külső átmérő 2: | 22,6 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 17 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 9,4 mm |
| Külső átmérő: | 22,6 mm |
| Szelepszárátmérő: | 5 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 17 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 9,5 mm |
| Külső átmérő 2: | 22,5 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |
| Belső átmérő 2: | 9,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 17 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 9,5 mm |
| Külső átmérő 1: | 22,6 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság 1: | 17 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 9,5 mm |
| Külső átmérő 2: | 22,6 mm |
| Belső átmérő 1: | 5 mm |





