| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 4,5 mm |
| Külső átmérő: | 9,5 mm |
| Magasság: | 9,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Belső átmérő: | 9,8 mm |
| Külső átmérő: | 13,2 mm |
| Magasság: | 9,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
Munkanapon, napközben 2 óra alatt a szigetszentmiklósi üzletben!
(3 óra alatt Budán)!
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság 1: | 9,5 mm |
| Külső átmérő 1: | 9,8 mm |
| Külső átmérő 2: | 13,2 mm |
| Belső átmérő 1: | 6 mm |
| Belső átmérő 2: | 32 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 5 mm |
| Külső átmérő: | 9,5 mm |
| Magasság: | 9,5 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 9,8 mm |
| Külső átmérő 1: | 13,2 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Belső átmérő 1: | 32 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 10 mm |
| Külső átmérő: | 9,8 mm |
| Külső átmérő 1: | 13,2 mm |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| OE-számhoz: | 1369851 |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Magasság: | 9,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 9,8 mm |
| Külső átmérő: | 13,2 mm |
| Szelepszárátmérő: | 6 mm |
| Áru tarifaszám: | 8484200000 |
| Részletes adatok |
|---|
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság: | 10 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 6 mm |
| Külső átmérő: | 9,8 mm |
| Külső átmérő 1: | 13,2 mm |
| Belső átmérő 1: | 32 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Beépítési oldal: | Kipufogó oldal |
| Beépítési oldal: | Szívó oldali |
| Magasság 1: | 9,5 mm |
| Anyag: | FPM (fluor-kaucsuk) |
| Külső átmérő 1: | 9,8 mm |
| Külső átmérő 2: | 13,2 mm |
| Belső átmérő 1: | 6 mm |
| Belső átmérő 2: | 32 mm |







