| Részletes adatok | |
|---|---|
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Vastagság: | 5 mm |
| Anyag: | Gumi |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 59 mm |
| Vastagság: | 5 mm |
| Anyag: | AEM (Etilén-Akrilát-Kaucsuk) |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 5 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| DIN/ISO: | 7603 |
| Anyag: | Gumi |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 4,6 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Hossz: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 5 mm |
| Belső átmérő: | 59 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 5,5 g |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 5 mm |
| Belső átmérő: | 60 mm |
| Külső átmérő: | 70 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Belső átmérő: | 58,4 mm |
| Külső átmérő: | 68,4 mm |
| Vastagság: | 5 mm |

| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 5 mm |
| Anyag: | AEM (Etilén-Akrilát-Kaucsuk) |
| Belső átmérő: | 59 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 4,6 mm |
| Hossz: | 70 mm |
| Szélesség: | 50 mm |
| Részletes adatok | |
|---|---|
| Vastagság: | 5 mm |
| Belső átmérő: | 59 mm |
| Garancia: | 2 év garancia |
| Nettó súly: | 5,5 g |




